:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Хода обурених киян до Адміністрації Президента - четвер, 21 лютого 2013 р., 9:00

 

Прес-центр «Форум»

 

21 лютого 2013 року, о 9.00 годині, біля будинку Київської міської державної адміністрації (вул. Хрещатик, 36), мешканці Києва, представники територіальної громади та протестних груп збираються на «Київське Віче» щоб примусити владу припинити «дахування» злочинців та притягнути до відповідальності всіх осіб, винних у застосуванні сили по відношенню до громадян.

Кияни обурені свавіллям міліції, зокрема, побиттям й затриманням мешканців міста на території Гостинного двору 18 лютого 2013р., а також побиттям громадських активістів під час нелегітимних установчих зборів з обрання нового складу громадської ради при Київській міській державній адміністрації 29 січня 2013р. та захопленням цієї ради тоталітарною сектою Аделаджі.

Нас позбавляють права бути господарями у власному місті, нас позбавлено конституційних прав та можливості впливати на формування й реалізацію державної політики і контролювати владу. Тому від КМДА ми підемо до Гаранта Конституції з вимогою створити належні умови для проживання в Україні всім її громадянам й забезпечити виконання Основного Закону України.
Організатор акції - "Київське віче"
Веб-сайт.

 

 

 

 


0


Опубликовать