:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Зоореалісти – Прибічники масового знищення тварин подали позов проти журналіста-зоозахисника в Деснянський районний суд м. Києва

Дата: 21 лютого 2013 року (четвер)
Час проведення: 11:00
Місце проведення: Деснянський районний суд м. Києва 
Адреса: м. Київ, просп. В. Маяковського, 5-в

 

Прес-центр «Форум»

 

21 лютого 2013 року об 11:00 Деснянський районний суд м. Києва розпочне розгляд позову представників так званого «зоореалізму» – Юлії Шаповалової (Харків) і фірми «Кріт» (Миколаїв) до газети «День» та автора публікації Тетяни Метельової.
У квітні 2012 року газета «День» надрукувала матеріал за авторством Тетяни Метельової, деякі вислови якого позивачі оцінили як такі, що ганьблять їх честь і завдають шкоди діловій репутації. Зоозахисники розцінюють позов як початок судової війни між прибічниками і противниками масового знищення тварин. Засуджуючи харківську практику вбивства, зоозахисники вийдуть на акцію під стіни суду.     
Для довідки:
Юлія Шаповалова – директор харківського КП «Центр поводження з тваринами», єдиного в Україні притулку для тварин, який після 7-денного утримання їх після вилову понад 90 % з них негайно знищує. Так, за офіційними даними самого підприємства, з 2892 тварин, виловлених у 2011 році, знищено 2586.
ТОВ «Кріт» – реалізатор засобів вилову тварин і знищення біологічного «сміття». Гендиректор компанії Олег Колесник – один з провідників зоореалізму – ідеології, що закликає до знищення тварин з «гуманних міркувань».   
Організатори акції – громадянська кампанія «Форум порятунку Києва», громадська організація «Інститут сучасних проблем України».
Контактні особи:

Віталій Черняховський
Телефони: (044)228-55-33, (068)833-33-33

Веб-сайт: www.forumspaskiev.org.ua

E-mail: forumspaskiev@mail.ru

Ірина Шульженко

Телефон: (050)311-02-05

 

 

 

 


0


Опубликовать