:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

В Пірнівському заказнику знищили останні дерева з гніздами чапель (відео, фото)

 

Олександр ЧЕБОТАРЬОВ, Олексій ВАСИЛЮК

 

12 лютого, в день коли відбувалось судове засідання на захист заказника «Пірнівський» від забудови, невідомі знищили в заказнику останні дерева із гніздами чапель.


Нагадуємо, що з початку 2012 року триває вирубка дерев з гніздами чапель у заказнику «Пірнівський» у Вишогородському районі на Київщині. Прокуратура Київської області обіцяла зупинити злочинне будівництво, проте до цього дня роботи не зупинились ні на день.
- Забудовник поспішає знищити всі гнізда чапель до того, як птахи повернуться з зимівлі, щоб показати, що ніякої колонії тут не було. – говорить захисник заказника Олександр Чеботарьов.
- Примітно, що роботи по знищенню заказника прискорились після початку судового процесу на його захист. – додає заступник голови Національного екологічного центру України Олексій Василюк.


Для довідки. Орнітологічний заказник місцевого значення "Пирнівський" розташовується у селі Пирнове Вишгородського району та займає площу в 5 га. Був створений згідно рішення Київського облвиконкому №5 від 12.01.1987.
Особливість заказника полягає у масовому гніздуванні сірих чапель. Колонія цих птахів знаходиться на невеликій ділянці соснового лісу прямо в населеному пункті. У різні роки тут нараховувалось від 80 до 100 гнізд.

Більше про заказник

Контакт:
Олександр Чеботарьов: 067 503 77 57
Олексій Василюк: 097 1000 473

 

Джерело: http://pryroda.in.ua/zapzf/v-pirnivskomu-zakaznyku-znyschyly-ostanni-dereva-z-hnizdamy-chapel-video-foto/

 


0


Опубликовать