:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

На території національного парку на Харківщині незаконно розорювали землю

 

Олексій ВАСИЛЮК

 

Харківська міжрайонна прокуратура з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері вимагає відшкодувати 1,7 млн. грн збитків, завданих державі в результаті незаконної оранки земель на території національного природного парку «Дворічанський» (Харківська обл.).
 
Як повідомляє прес-служба Харківської облпрокуратури, в ході перевірки було виявлено, що сільгосппідприємство незаконно розорювало землі природного парку загальною площею більше 80 га.
 
«Це завдавало шкоди об'єкту природно-заповідного фонду та призводило до знищення унікальних рослин. Завдяки втручанню прокуратури незаконна діяльність припинена. Прокуратурою заявлено позов в інтересах держави про відшкодування 1,7 млн грн», - наголошується в повідомленні прес-служби Харківської облпрокуратури.
 
Як відомо, національний природний парк «Дворічанський» був створений в 2009 р. в Дворічанському районі Харківської області на території, де десятки мільйонів років тому було море. Головною визначною пам'яткою парку вважаються крейдяні гори, а також рідкісні, ендемічні та червонокнижні види рослин.

 

 

 

 


0


Опубликовать