:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Віце-президент Європарламенту висловив стурбованість ситуацією навколо УНІАН

 

Прес-служба Медіа-профспілки

 

27 лютого 2013 року. Віце-президент Європарламенту Яцек Протасевич (група народних партій, Польща) вчора в його коментарі за підсумками 16-го саміту Україна-ЄС  серед важливих питань, які потребують вирішення, назвав  ситуацію зі свободою слова в Україні.

«Ми дуже стурбовані останніми повідомленнями про ситуацію в медіа України та, серед іншого, зокрема ситуацією незалежного агентства УНІАН. За різними джерелами, це інформаційне агентство здається стало ще одним елементом внутрішньої політичної боротьби за контроль над українськими ЗМІ, що є сигналом, який викликає стурбованість щодо деградації базових демократичних свобод, що поділяються в ЄС та в усьому світі», - підкреслив депутат.
Він зазначив, що дуже хотів би бачити підписання угоди про асоціацію між Україною та ЄС на саміті «Східного партнерства» у листопаді у Вільнюсі.

Прес-служба Медіа-профспілки
profpres@ukr.net
http://www.nmpu.org.ua
38-050-310-44-41 

 

 

 

 

 


0


Опубликовать