:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

4 березня 2013 р., 13:30 – прес-конференція на тему «Вищий адмінсуд України та мирні протести – справа для Євросуду?»

 

ВГО «Інститут Республіка»

 

logo_new_24 березня  о 13:30 в Києві в інформаційному агентстві «УНІАН» (вул.Хрещатик, 4, конференц-зала) відбудеться прес-конференція на тему «Вищий адміністративний суд України та мирні протести  – справа для  Євросуду?» Організатором заходу виступає ВГО «Інститут Республіка». Захід відбувається в рамках діяльності Всеукраїнської ініціативи «За мирний протест!», в яку входять 118 правозахисних та інших громадських організацій України, а також профспілок.

23 січня 2013 року колегія суддів Вищого адміністративного суду України (ВАСУ) постановила Ухвалу, якою скасувала Окрему Ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду (КААС) від 16 травня 2012 року. В Окремій Ухвалі КААС йшлося про те, що Рішення Київської міської ради від 24.06.1999 № 317/418, яке встановлює 10-денний термін повідомлення про мітинги і демонстрації, не відповідає Конституції України. Після оприлюднення ВАСУ даної Ухвали, почалась невиправдана істерія серед громадських активістів, ніби в Києві став «законним» 10-денний термін повідомлення про протести, а місцеві ради «отримали право» приймати аналогічні антиконституційні рішення. Експерти Ініціативи «За мирний протест!» впевнені, що дані острахи не відповідають дійсності, і готують позов до Європейського суду.

Тему розкриють експерти з права на свободу мирних зібрань Всеукраїнської ініціативи «За мирний протест!» –  Володимир Чемерис, правозахисник, голова ВГО «Інститут Республіка»; Михайло Лебедь, громадський лобіст, експерт ВМГО «Фундація Регіональних Ініціатив»; Михайло Каменєв, правозахисник, член Консультативної ради при Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини; а такожОлександр Гашицький, суддя ВАСУ.

Акредитація для журналістів: 097-394-32-15, Oleksandra.Skyba@gmail.com, Олександра

ОНЛАЙН-відео трансляція прес-конференції.

ПАМ’ЯТКА щодо антиконституційних рішень місцевої влади про обмеження права на мирний протест.

Читайте також заяву ВГО «Інситут Республіка» та Всеукраїнської ініціативи «За мирний протест!».

Читайте також  Постанову № 6 Пленуму Вищого адмінсуду від 21.05.2012.

ПАМ’ЯТКА щодо антиконституційного змісту Указу Президії ВР СРСР про обмеження мирних протестів.

ДОВІДКОВО:

Всеукраїнська ініціатива «За мирний протест!» – неурядовий позапартійний громадський рух, що утворився в 2011 році і вже об’єднав навколо себе суспільних активістів та коаліцію з 118 правозахисних та інших громадських організацій, а також профспілок, котрі багато років поспіль займаються проблематикою мирних зібрань чи користуються правом на протест. Активісти ініціативи зібрали більше 18 тис. підписів на захист свободи мирних зібрань в Україні, та вже провели десятки круглих столів у обласних центрах країни, розпочавши діалог з представниками влади щодо важливості фундаментального права людей на мирні зібрання.

Більше про Всеукраїнську ініціативу «За мирний протест!», а також про ситуацію з дотриманням права на мирні зібрання читайте докладно на сайті www.zmina.org.ua.

За додатковою інформацією звертайтесь за тел.:  +380503806268 (Володимир Чемерис), +380681217741 (Михайло Лебедь), +380674042646 (Михайло Каменєв)

 

Джерело: http://www.zmina.org.ua/2013/02/04-03-pres-konferentsiya-na-temu-vyschyj-adminsud-ukrajiny-ta-myrni-protesty-sprava-dlya-evrosudu/

 

 

 


0


Опубликовать