:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Оксана Гайвась – Тіло загиблої в Єгипті актриси Оксани Гайвась доставлено до Києва і поміщено в морг бюро судово-медичної експертизи

 

Прес-центр «Форум»

 

Вночі 12 березня 2013 року тіло загиблої в Єгипті актриси Оксани Гайвась доставлено до Києва. Про це повідомив головний координатор громадянської кампанії «Форум порятунку Києва» Віталій Черняховський.

Про це йдеться в повідомленні прес-центру «Форум».

Тіло поміщене в морг Київського міського бюро судово-медичної експертизи (вул. Оранжерейна, 9). Можливо, що на вимогу правоохоронних органів перед похованням тіла буде проведена судово-медична експертиза.

Оксана Гайвась – актриса, художниця, онука видатного українського архітектора Анатолія Добровольського – головного архітектора Києва в 1950–1955 роках, автора проекту відбудови Хрещатика, аеропорту «Бориспіль», готелю «Москва» (нині – «Україна»), Московського мосту.

Як повідомлялось, 5 березня Оксана Гайвась, катаючись на квадроциклі в пустелі, впала з машини і вдарилася головою. Після трьох днів перебування в комі, не приходячи до тями, 8 березня Оксана Гайвась померла в лікарні «Red Sea Hospital» у м. Хургаді (Єгипет).

За доставку тіла загиблої на Батьківщину комерційна фірма, пов’язана з туроператором – туристичною компанією «Анекс Тур», – вимагала у матері Оксани Гайвась Тетяни Добровольської понад 4 тис. доларів.

Як підкреслив Віталій Черняховський, «Форум порятунку Києва» вимагає проведення кримінального розслідування обставин загибелі Оксани Гайвась у зв’язку з недотриманням правил техніки безпеки при проведенні так званих сафарі-турів.

За повідомленням прес-служби Міністерства закордонних справ України, консульські працівники посольства України в Арабській Республіці Єгипет надали всебічне сприяння і вжили вичерпні заходи із забезпечення транспортування тіла Оксани Гайвась на Батьківщину.

Посольство України у Єгипті також направило ноту до Міністерства зовнішніх справ Єгипту про проведення оперативного та неупередженого розслідування за фактом смерті громадянки України Оксани Гайвась.

 

 

 

 

 


0


Опубликовать