:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Деснянський суд: сили зла проти сил добра! Пікетування 19 березня 2013 року о 10:00

 

Прес-центр «Форум»

         

Час проведення: 10:00.
Місце проведення: Деснянський районний суд.
Адреса: м. Київ, вул. Маяковського 5в.
19 березня 2013 року об 10:30 Деснянський районний суд м. Києва розглядатиме позов представників так званого «зоореалізму» - Ю. Шаповалової (Харків) та фірми «Кріт» (Миколаїв) до газети «День» та автора публікації Т. Метельової.
У квітні 2012 р. газета «День» надрукувала матеріал за авторством Т. Метельової «Убити, щоб не мучився!, або гуманізм по-мальтузіанськи» (http://www.day.kiev.ua/226906), деякі місця якого позивачі оцінили як такі, що ганьблять їх честь і завдають шкоди діловій репутації. Цей позов –  початок судової війни між прибічниками і противниками масового знищення тварин.
Засуджуючи харківську практику масового вбивства, усі, хто проти цілеспрямованого поширення жорстокості в Україні,  вийдуть на акцію під стіни суду.     
Для довідки:
Ю. ШАПОВАЛОВА – директор харківського КП «Центр поводження з тваринами», єдиного в Україні притулку для тварин, який після 7-денного утримання їх після вилову понад 90% з них негайно знищує. Так, за офіційними даними самого підприємства, з 2892 тварин, виловлених у 2011 р., знищено 2586. Серед них і тварини, що мають власників та загубилися і яких власникам відмовилися повернути.
 ОО «КРІТ» - реалізатор засобів вилову тварин та знищення біологічного сміття. Гендиректор компанії КОЛЕСНИК О.П. – один з провідників зоореалізму – ідеології, що закликає до масового знищення тварин з «гуманних міркувань».   
Організатори акції – громадська організація «Інститут сучасних проблем України», громадянська ініціатива «Форум допомоги безпритульним тваринам Ua-vet», громадянська кампанія «Форум порятунку Києва».
Контактні особи:
Віталій Черняховський, телефони: (044)228-55-33, (068)833-33-33.
Ірина Шульженко, телефони: (050) 311-02-05.

 

 

 


0


Опубликовать