:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

«До Київради – у пошуках справедливості!»
Запрошуємо ЗМІ до Київради – на засідання земельної комісії.
Тема: захист прав мешканців Лісового від незаконних дій «Київськбуду»

 

Прес-центр «Форум»

         


 Складна ситуація, викликана великими снігопадами, не зупиняє киян у  пошуках справедливості. Мешканці Лісового масиву планують прибути до Київської міської ради на засідання Постійної земельної комісії з питань земельних відносин, містобудування та архітектури, де буде розглядатися Проект рішення про розірвання договору оренди земельної ділянки на вул. Кіото, 5-9 у Деснянському районі м. Києва.
Рішенням Київради компанії «Київміськбуд» було передано земельну ділянку під будівництво 24-поверхових будинків із підземним паркінгом по Кіото, 5 – 9. Наприкінці 2012 року будівельники встановили паркан та почали рити котлован, проте наштовхнулись на опір місцевих мешканців, що заблокували просування будівельної техніки до їх прибудинкової території. Спротив забудові був мотивований не лише зухвалим захопленням кількох автопарковок, а й тим, що будівництво планувалося поблизу старої насосної станції і  це могло б призвести до екологічної катастрофи у масштабах цілого спального району.
Вольові зусилля людей дали результат. Роботи були призупинені. Рішення Київміськради про незаконне землевідведення розглядається у Господарчому суді столиці за позовом Прокуратури Деснянського району у м. Києві.
 Ініціативна група мешканців Лісового масиву вимагатиме скасування рішення про землевідведення також і в стінах Київської міської ради та сподівається на розуміння і підтримку з боку депутатів. Ініційовані у 2006 році «Київміськбудом» громадські слухання пройшли з порушеннями земельного та містобудівельного законодавства, зокрема  підробка протоколу    цих слухань), що призвело до кримінального провадження.
Мешканці просять допомоги журналістів у відстоюванні їхніх  прав.

День проведення комісії: 26 березня 2013 р. (вівторок).
Час проведення комісії: 11:00 хв.
Місце проведення: 10 поверх, зал засідань в будівлі Київради.

Акредитація представників засобів масової інформації та незалежних журналістів проводиться відділом інформаційного забезпечення управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) шляхом реєстрації на відповідну подію за номерами телефонів: (044) 202-76-42, (044) 279-24-11.  

Контактна особа: тел.: (063) 388-30-89  Андрійшина Тетяна Миколаївна.

 

 

 

 


0


Опубликовать