:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

За 50 км від Києва біля Калинівки замерзають африканські тварини. Заява Київського зоопарку

 

Київський зоопарк

 

24 березня о 21:54 на розсилці  IAB - Information and analytical offices animal advocates  вийшло повідомлення: «50км від Києва біля Калинівки замерзають африканські тварини. У 50 км від Києва біля Калинівки замерзають африканські тварини. ЇХ везуть до Бердянська англомовні чехи Мартін і Юрій (+420608143009 і такий же номер, але 3 в кінці) на фурі 3H83200 (на тенті намальований жираф). Київський зоопарк, паскудно, відмовив їм в допомозі (вихідний і місць для тварин немає), а тварин потрібно витягувати із затору і десь обігріти. Допоможіть РОЗПОВСЮДИТИ це повідомлення, будь ласка, може, влада або потенційні рятівники побачать це повідомлення і не дадуть тваринам загинути. Буде соромно за Україну, якщо це станеться :-( Інформацію надав директор Миколаївського зоопарку».

         Оскільки в цьому повідомленні міститься закид у бік Київського зоопарку, ми уточнюємо деталі цієї історії з метою об’єктивного викладення інформації. 

         У неділю, близько 21:00, до генерального директора Київського зоопарку Євгена Кирилюка у телефонному режимі звернувся Перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак, який попросив надати тимчасовий притулок та харчі оріксам, кіангам та сніжним мавпам, оскільки автомобіль,  який транспортує цих тварин з Чехії до Бердянська, потерпає від снігових заносів на дорогах і є небезпека переохолодження тварин.

         За наказом генерального директора до зоопарку у той же вечір, незважаючи на вихідний день та негоду, негайно прибули працівники зоопарку (ветлікарі, зоологи, працівники кормокухні). У терміновому порядку були підготовлені приміщення для розташування тварин, відповідні корми для них, а також спальні місця для супроводжуючих.

         Працівники зоопарку чекали чеських гостей з потерпаючими тваринами до ранку, однак вони до зоопарку так і не прибули. Наступного дня, у понеділок 25 березня адміністрації зоопарку стало відомо, що спеціалізований автомобіль поїхав далі за призначенням, не заїжджаючи до Київського зоопарку. Працівники Київського зоопарку зателефонували директору Бердянського зоопарку й той подякував нам за турботу й повідомив, що спецавтомобіль з тваринами подолав зону снігових заносів та продовжив свій шлях до пункту призначення.

          Працівники Київського зоопарку стурбовані тим, що адміністратори розсилки «IAB» (ІInformation and analytical offices animal advocates) розмістили на своєму ресурсі завідомо неправдиву, однобоко викладену інформацію.    Звертаємося з проханням розмістити на розсилці «IAB»  спростування цього неточного повідомлення.

 

 

 

 

 

 


0


Опубликовать