:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Оболонь зайняла перше місце в Києві по швидкості установки незаконних ларьків

 

Прес-центр «Форум»

 

Оболонь займає перше місце в Києві, по швидкості установки нових незаконних ларьків, а адміністрація району покриває цей бізнес. Про це заявив головний координатор громадянської кампанії «Форум порятунку Києва»Віталій Черняховський, передає прес-центр «Форум».

«Столичні МАФи створюють великі незручності киянам, але боротися з незаконними кіосками дуже важко, так як за цим бізнесом стоять потужні тіньові клани. На сьогоднішній день Оболонь – район номер один у Києві, по швидкості установки нових незаконних МАФів. Найчастіше вони не гребують ні підробленим алкоголем, ні тютюновими виробами. Ніхто не перевіряє вік покупців, а часто ними є діти. Цілодобові «наливайки» доставляють багато проблем жителям довколишніх дворів», – повідомив Віталій Черняховський.

«Керівництво КМДА заявило, що демонтують 5 тис. незаконних МАФів по всьому Києву, навіть виділили на це 4 млн грн, але що ми бачимо сьогодні? Кількість незаконних МАФів продовжує збільшуватися з величезною швидкістю. Не так давно виник скандал з установкою цілого МАФ-містечка біля станції метро «Оболонь», між «Дивосвітом» і «Великою Кишенею». Якщо цьому ніхто не кладе край, значить, хтось на цьому заробляє», – зазначив громадський активіст.

«Ларьочний «бізнес» – надрентабельний, і заробляють ці «швидкі» гроші таким чином. Встановити ларьок коштує близько 4–5 тисяч гривень, саме стільки ж коштує і місячна оренда. Світло казенне – це забезпечує райдержадміністрація. Іноді кіоски підключені прямо до ліхтарних стовпів. Тобто вкладені гроші окупаються за місяць, а далі чистий прибуток. От і порахуйте, скільки грошей приносять в місяць тисяча оболонських ларьків!», – заявив Віталій Черняховський.

Як наголосив громадський діяч, ні для кого не секрет, що районна адміністрація покриває МАФи. ЗМІ пов’язують з цим бізнесом голову району – Василя Антонова і його найближчого соратника, Володимира Старовойта.

«За інформацією журналістів, Антонов і Старовойт ділять прибуток від МАФів 60 % на 40 %. При Антонові Оболонська райдержадміністрація стала найскандальнішою в Києві, це і незаконні забудови, і МАФи, і навіть дерибан грошей для дитячих поліклінік... Необхідно протистояти корупції та жадібності чиновників. Оболонь вже перетворили на брудне торжище, подальша бездіяльність призведе до того, що МАФ-епідемія пошириться на всі райони столиці», – підсумував Віталій Черняховський.

 

 

 


0


Опубликовать