:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

«Четверта влада» нанесла неофіційний візит генеральному директору Київського зоопарку

 

Прес-служба Київського зоопарку
              

У п’ятницю, 28 березня 2013 р., під час обідньої перерви до адміністративного корпусу Київського зоопарку без попередження прибула група журналістів на чолі з депутатом ВР, членом політичної партії «Удар» Сергієм Капліним.
Вони мотивували свій візит тим, що хотіли б надати оцінку роботі нового керівника Київського зоопарку за 100 днів його роботи.
Генеральний директор Київського зоопарку Євген Миколайович Кирилюк люб’язно виділив час для бесіди представнику опозиційної політичної сили та його супроводу.
Розмова точилася навколо цін на корми для тварин, які висвітлюються у деяких ЗМІ як завищені. Керівник зоопарку надав об’єктивне пояснення складових цін на продукти та розповів про перспективи розвитку зоопарку.
Перед тим, як нанести свій неочікуваний візит, журналісти та нардеп провели зйомку у зоопарку. Свої враження від зоопарку вони охарактеризували як позитивні: «Думали, буде гірше». Далі гостей запросили на кормокухню зоопарку та надали документи задля об’єктивної оцінки ситуації.
Київський зоопарк висловлює сподівання, що такий візит є початком конструктивного діалогу з журналістами та політиками задля підвищення стандартів якості утримання колекції тварин.

 

 

 


0


Опубликовать