:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Запрошення на дискусію «Жовтий квиток» - 06 квітня 2013 року, 13:30, кінотеатр «Кінопанорама», мала зала

Представництво Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні
              

Представництво Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні

запрошує вас на публічній подіумну дискусію

«Жовтий квиток:

про проституцію століття тому й сьогодні».

06 квітня 2013 року о 13:30,

к-р «Кінопанорама», мала зала.

Між 1860 та 1930 роками молоді жінки та дівчата з Німеччини та Австро-Угорщини, з Російської Імперії та всіх країн Східної Європи відправлялися в дорогу. Вони пливли до Північної та Південної Америк, Туреччини, а також на Близький та Далекий Схід. Їм пропонували добре оплачувану роботу чи шлюб. Вони мріяли про краще життя за кордоном. Вони працювали проститутками в Європі й сподівалися заробити більше в Нью-Йорку, Стамбулі чи Буенос-Айресі. Однак їхні подорожі часто закінчувалися в борделях або на вулицях.

Торгівлі жінками у 1860-1930 роках до Європи та Америки присвячена виставка Ірен Стратенверт «Жовтий квиток», яка буде представлена в рамках дискусії.

«Жовтим квитком» називали посвідчення секс-працівниць у Російській імперії. В ньому вказували ім'я, місце проживання й стан здоров'я жінки. Крім історичної перспективи, це посвідчення слугує своєрідним маркером публічної репрезентації й політики в сфері проституції. Адміністративні штрафи, примусові медичні обстеження, криміналізація клієнта, право на створення профспілок — форм регуляції проституції в Європі сьогодні чимало. Яких змін зазнав цей символічний “жовтий квиток” за ціле століття? Хто сьогодні бере голос при визначенні напрямків політики щодо проституції, зокрема в нашій країні?

Щодо проституції однозначної позиції немає – в деяких країнах вона повністю вважається злочином, в небагатьох інших – злочинцем вважається лише споживач послуг (зазвичай – чоловік). А ще в інших проституція розглядається державою як звичайна робота, яка оподатковується та надає соціальні гарантії. Феміністична критика засуджує легалізацію проституції, вважаючи це легалізацією експлуатації та насильства. З іншого боку, самі секс-працівниці/ки виступають за повну легалізацію цього бізнесу та за соціальний захист працюючих. Чи може пояснення причин, з яких жінки вдаються до секс-роботи, бути аргументом у цій дискусії?

Запрошуємо вас на презентацію виставки «Жовтий квиток» за участю Ірен Стратенверт та до відвертої дискусії про проституцію століття тому й сьогодні.

Доповідачки:

Ірен Стратенвертавторка та кураторка проекту «Жовтий квиток», Німеччина

Олена ЦукерманГолова правління БО «Всеукраїнська Ліга «Легалайф», Київ

Ольга Мартинюк, історик, активістка Феміністичної Офензиви, Київ

Модераторка:

Катерина Міщенкоредакторка літературно-мистецького і соціо-критичного журналу «Простори», Київ

В презентації виставки візьмуть участь:

Оксана Брюховецька

Наталія Довгопол

Ярослава Прокопчук


Дискусія відбуватиметься українською та німецькою мовами з з синхронним перекладом.

Після дискусії запрошуємо вас до неформального спілкування з доповідачками та гостями.

 

Просимо вас підтвердити свою участь до 05.04.2013 року за електронною адресою anna.dovgopol@ua.boell.org. Телефон для довідок (044) 3907078. 

Ганна Довгопол 
Координаторка програми "Гендерна демократія" 

 

 

 

 

 


0


Опубликовать