:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Як гуртом лебедя рятували

 

Прес-служба Київського зоопарку

 

Увечері 12 квітня 2013 р. на Оболоні киянин Олексій під час прогулянки набережною Дніпра помітив лебедя. Птах тримався близько берега, його ліве крило звисало, видно було, що йому непереливки. Небайдужий чоловік зателефонував до активістів громадської організації «Форум порятунку Києва», а там його скерували до столичного зоопарку. Начальник прес-служби Київського зоопарку Анжеліка Комарова зателефонувала до Державної служби надзвичайних ситуацій.          

«Я була приємно вражена тим, що в МНС працюють такі чуйні небайдужі до тварин люди. Сама інтонація чергового вже запевняла: все буде гаразд», - розповідає Анжеліка.

Втім, вже темніло, а в таких ситуаціях тварині треба підшукати ізольоване місце в зоопарку, а перш за все її повинен оглянути ветлікар. Тож вирішили чекати наступного дня.

Раннього ранку водолазна служба МНС у м. Києві на чолі з Юрієм Білецьким виїхала на місце, однак лебедя там не було. Пожертвував своїм суботнім ранком і Олексій. Разом із МНС-никами вони декілька разів «прочесали» узбережжя, однак лебедя наче слід пропав.

Прояснила цю туманну ситуацію головний ветеринарний лікар Київського зоопарку Інна Васильковська. Вона повідомила, що на Оболоні лебедя з подібною проблемою ще вчора відловили працівники міні-зоопарку при готельно-ресторанному комплексі «Чабани», що у південному передмісті Києва. Ветлікар якраз мала вирушати туди, щоб оглянути птаха.

І дійсно, як з'ясувалося, працівникам міні-зоопарка протягом п'ятниці з Оболоні телефонувало чимало людей, які просили порятувати хворого лебедя. Незважаючи на пізню пору, птаха вдалося піймати.

Ветлікар І. Васильковська розповіла, що при огляді вона виявила застарілу травму плечового суглоба. Лебідь дуже виснажений і потребує гарного догляду й спокою. Але найгірше вже позаду – він потрапив у добрі руки.

Ця історія, у якій взяло участь стільки осіб, доволі повчальна. Допомагаючи слабшим істотам, ми самі стаємо сильнішими. А взагалі - усім величезне сердечне спасибі!

 

 


 

 

 

 

 


0


Опубликовать