:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

В суботу, 27 квітня 2013 р., біля будинку Київміськдержадміністрації відбувся флеш-моб «Волю дельфінам України!»

 

Прес-центр «Форум»

 

В суботу, 27 квітня 2013 р., о 12:00 біля будинку Київміськдержадміністрації (вул. Хрещатик, 36) відбувся флеш-моб «Волю дельфінам України!».

Природоохоронці разом з представниками німецької організації Protection Whales протестували проти імпорту дельфінів в Україну та їх використання в дельфінаріях.
Україна стала імпортером дельфінів зі славнозвісної бухти Таїджі в Японії, де щороку на м’ясо вбивають тисячі дельфінів, перед цим найкращих виловлюють для дельфінаріїв й продають по всьому світу.  Також Україна імпортує белух з Росії цього року – 5-х – трьох завезли в дельфінарій Севастополя в Артбухті, 2 х – в дельфінарій в Євпаторії.
Активісти виступили за заборону продажу українських дельфінів за кордон та закриття дельфінаріїв. Українські підприємці продають та вивозять на гастролі дельфінів в Туреччину, Єгипет, Вірменію та інші країни, не дивлячись на те, що дельфіни занесені до Червоної книги, їх заборонено використовувати в комерційних цілях, діє мораторій на їх вилов навіть в наукових цілях, однак щороку відкриваються нові дельфінарії. 

На відміну від шоу у дельфінаріях, флеш-моб був абсолютно легальним та етичним. Природоохоронці розгорнули плакати та 20-метровий банер «Ми вимагаємо заборонити імпорт дельфінів і китів до України», роздавали листівки. Напередодні цієї акції вони передали своє звернення по цих питаннях до Міністерства екології та природних ресурсів України. 
           
Утримання дельфінів в дельфінаріях є жорстоким поводженням з тваринами, людина не може створити для дельфінів умов, що відповідають їх природним потребам. Відмовитися від походу в дельфінарій – крок до їх закриття. Дім дельфінів – море, де вони живуть сім’ями й мають найдорожче – свободу.


Більше інформації: delfinariy.info


 

 

 


0


Опубликовать