:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Підвищення акцизів на пиво – 22 травня 2013 року біля Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики відбудеться акція «Пиво бий!»

Дата: 22 травня 2013 року (середа)
Час проведення: 14:
00
Місце проведення: Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики
Адреса:
м. Київ, вул. Липська, 3

 

Прес-центр «Форум»

 

22 травня 2013 року о 14:00 перед засіданням Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики (вул. Липська, 3) розпочнеться акція «Пиво бий!».

Громадські активісти разом з народними депутатами будуть грати в городки повними пивними пляшками.

Вимога акції – підтримати законопроект № 2876 про підвищення акцизів на пиво, які будуть спрямовані на добудову Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ».

Потім учасники акції у футболках з написом «Пивних лобістів – геть!» будуть прориватися на засідання Комітету з питань податкової та митної політики.

О 14:30 – початок засідання Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, який розглядатиме законопроект № 2876 про підвищення акцизів на пиво.

Організатор акції – громадянська кампанія «Форум порятунку Києва».

Контактна особа:

Віталій Черняховський

Телефони: (044)228-55-33, (068)833-33-33

Веб-сайт: www.forumspaskiev.org.ua

E-mail: forumspaskiev@mail.ru

 

 

 

 


0


Опубликовать