:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Пробіг під каштанами – 26 травня 2013 року у рамках «Пробігу під каштанами – 2013» відбудеться пробіжка з плакатами «За світле життя, без алкоголю, куріння, наркотиків!»

Дата: 26 травня 2013 року (неділя)
Час проведення:
9:40
Місце проведення: Майдан Незалежності
Адреса: м. Київ, Майдан Незалежності, на старті «Пробігу під каштанами»

 

Прес-центр «Форум»

 

26 травня 2013 року о 9:40 у рамках «Пробігу під каштанами – 2013» відбудеться пробіжка з плакатами «За світле життя, без алкоголю, куріння, наркотиків!» (Майдан Незалежності, на старті «Пробігу під каштанами»).

Громадські активісти пробіжать 5 кілометрів з плакатами за здоровий спосіб життя, проти реклами алкоголю, за підвищення акцизів на алкоголь і тютюн, за заборону продажу алкоголю і тютюну з ларьків.

Перед початком пробіжки активісти дадуть відповіді на запитання про подальші плани з подолання алкогольної та тютюнової епідемії в Україні.

Організатор пробіжки – громадянська кампанія «Форум порятунку Києва».

Контактна особа:

Віталій Черняховський

Телефони: (044)228-55-33, (068)833-33-33

Веб-сайт: www.forumspaskiev.org.ua

E-mail: forumspaskiev@mail.ru

 

 

 

 

 


0


Опубликовать