:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Просимо всіх небайдужих долучитися до благодійного заходу «Візьми собі міні-тигра з зоопарку або стань його меценатом!»

 

Прес-центр «Форум»

 

У Київському зоопарку проблема: недбалі господарі підкидають сюди домашніх котів. Їх можна спостерігати біля центральних воріт зоопарку, частина котів мешкає біля ветеринарного госпіталю, напівголодні коти бродять фактично по всій території зоопарку.


Працівники зоопарку обурюються: зоопарк – не притулок для бездомних тварин, їх тут не повинно бути! Між тим і в зоопарку є люди, які не можуть залишатися байдужими до тварин: рятують їх від холоду, годують, незважаючи на свої невеликі зарплати, та  намагаються відшукати їм нових господарів.
Варто зазначити, що раніше в зоопарку проблему «вирішували» шляхом отруєння або евтаназії, проте це не розв’язало проблему: коти як були, так і є.
Відловити тварин та перевезти їх до притулків – це нонсенс, оскільки вимагає неабияких коштів, до того ж, у притулках немає вільних місць. І навіть якщо відшукати кошти, виловити та підселити новоприбулих котів до переповнених притулків  –  це створить стресову ситуацію, що закінчиться для тварин хворобами та смертністю.
 У зоопарку не люблять озвучувати цю проблему, вирішувати її також не поспішають. Найчастіше можна почути, що проживання котів на території заборонено і коли міська влада дізнається про це – то котів накажуть знищити.
Однак, аби попередити такий поворот подій, слід залучити зоозахисні організації, яких в останній час стає дедалі більше. Існує і правовий механізм попередження жорстокості у цьому питанні. З роками в Україні сформувалася громадська думка, яка вимагає гуманного ставлення до беззахисних тварин, які страждають з вини людини. Варто нагадати, що права тварин на життя захищає Закон України «Про захист тварин від жорстокого поводження» та Кримінальний кодекс України. Слід не приховувати проблему, а висвітлювати та вирішувати її – звісно, гуманним шляхом.
Аналізуючи проблему, ми зробили висновки, що коти живуть і будуть жити на території зоопарку – такі реалії життя.


Який вихід?
Контролювати їхню кількість шляхом стерилізації та влаштування в родини.
Організувати робочу групу волонтерів для вирішення проблеми.
Постійно висвітлювати проблему в ЗМІ для запобігання знищення котів.
Вимагати від керівництва Київського зоопарку прозорості в цьому питанні та відкритості до співпраці з волонтерами зоозахисного руху.
Слід організувати благодійний фонд для годування котів та їх стерилізації.

 

Facebook.

Vkontakte.

 

Травневі фото котів (2013 р.).

 

Джерело: Спілка вільних журналістів «Природа над усе».

 

 

 

 

 


0


Опубликовать