:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

У Києві знищують пам'ятку природи, влаштувавши на природоохоронній території звалище твердих побутових відходів

 

Прес-центр «Форум»

 

У той час як очільники Києва помпезно відкривають чергові дорожні довгобуди, в інших частинах міста продовжують знищувати залишки зелених насаджень. Навіть тих, які охороняються законом як  пам’ятки природи.

На території пам’ятки природи місцевого значення «Стародавнє гирло річки Либідь» невідомі влаштували звалище твердих побутових відходів. Обабіч ґрунтової дороги, що знаходиться біля єдиної природної ділянки річки Либідь, звалюють величезні купи сміття, серед якого переважають автомобільні шини, будівельні відходи та традиційний вміст звичайних сміттєвих контейнерів. Частина відвалів знаходиться на самому березі річки, тож відходи легко потрапляють у воду.

Поза тим, на протилежному березі річки продовжує функціонувати так звана сніготайка — майданчик, на який комунальні служби вивозять забруднений пластиком та сіллю сніг з усього Печерського району. Через забрудненість ґрунтів  стічними водами, що утворюються внаслідок танення снігу, на території пам’ятки природи загинули практично усі дерева, а забруднені токсичними речовинами та канцерогенами стоки прямо потрапляють до Либіді та Дніпра.

Хочемо нагадати, що подібні вчинки як невідомих перевізників сміття, що забруднюють відходами  пам’ятку природи, так і дії комунальних служб, є грубим порушенням закону України “Про природно-заповідний фонд”, закону “Про відходи”, Водного кодексу та статей 50 та 66 Конституції України.

 

Для контактів: Олександр СОКОЛЕНКО, Національний екологічний центр України.

097 396 92 88

 

 

 

 


0


Опубликовать