:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Припинимо котеджну забудову та знищення заплави р. Нивка Інститутом рибного господарства!

 

Прес-центр «Форум» 

 

 

В понеділок, 3 червня 2012 р., о 12:30, відбудеться пікетування Національної Академії аграрних наук України (вул. Васильківська, 37) проти побудови котеджного містечка і комплексу будинків біля заплави р. Нивка в Біличанському лісі.
Напередодні Всесвітнього дня захисту навколишнього середовища активісти та місцеві жителі вийдуть до НААН України на знак протесту проти забудов на території, яка належить Інституту рибного господарства НААН України. Інститут надав земельні ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування жилих будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями на вул. Обухівській, 135а у Святошинському районі.
На території інституту, яка знаходиться в унікальному природному комплексі Біличанський ліс, було знищено понад 4000 унікальних червонокнижних рослин.
Незважаючи на численні заклики екологів припинити роботи, наразі на цій території активно ведуться роботи з укладання доріг, вивезення ґрунтів і побудови житлових комплексів. Дані роботи уже порушують екобаланс Біличанського лісу, який має надзвичайно важливе значення для довкілля м. Києва.
Активісти покладуть траурний вінок знищеним рослинам і тваринам.
Для контактів:
Громадський комітет збереження Біличанського лісу
Сергій Кульпінський 091-9307399
Центр громадянського представництва «Життя»
Андрій Скіпальський 050-312-39-74

 

 

 

 

 


0


Опубликовать