:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Підвищення акцизів на пиво – 5 червня 2013 року біля Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики відбудеться акція «Чиї інтереси відстоює податковий комітет: пивних компаній чи українських дітей?!»

Дата: 5 червня 2013 року (середа)
Час проведення: 14:00
Місце проведення: Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики
Адреса: м. Київ, вул. Липська, 3

 

Преc-центр «Форум» 

 

5 червня 2013 року о 14:00 громадські активісти пікетуватимуть засідання Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики (вул. Липська, 3), на якому розглядатиметься законопроект № 2876 про підвищення акцизів на пиво, з вимогою підтримати його та рекомендувати на перше читання.

Девіз акції: «Чиї інтереси відстоює податковий комітет: пивних компаній чи українських дітей?!».

Вимога акції – підтримати законопроект № 2876 про підвищення акцизів на пиво, які будуть спрямовані на добудову Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ».

Законопроектом пропонується підвищення акцизів на пиво з 0,87 грн до 2,5 грн, що призведе до здорожчання ціни пляшки пива на 1,63 грн за літр.

Незважаючи на той факт, що акциз на пиво у сусідній Росії складає 3,83 грн, а це у 4,5 рази вище чинної в Україні ставки акцизу, і в 1,5 рази вище, запропонованої цим законопроектом ставки, а приміром, в Білорусі ставка акцизу на 1 літр пива у 2013 р. становить у гривневому еквіваленті 2,7 грн, пивне лобі в Україні гальмує проходження даного законопроекту в парламенті та всіляко намагається впливати на депутатів.

Активісти Опікунської Ради Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ», Коаліції громадських організацій «За тверезу Україну», Руху добровольців «Простір свободи», Українського інформаційного центру з проблем алкоголю та наркотиків, громадянської кампанії «Форум порятунку Києва», Коаліції «За вільну від тютюнового диму Україну», Регіонального центру громадянського представництва «Життя», інтернет-проекту «Таблеточки», ГО «Стріт Ворк Аут» закличуть членів Податкового комітету врятувати українських дітей від дешевого пива та рекомендувати законопроект № 2876 на перше читання.

Засідання Податкового комітету буде показовим з точки зору того, чиї інтереси відстоюють члени комітету – народні депутати: пивного бізнесу чи українських дітей?! 

О 14:30 – початок засідання Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, який розглядатиме законопроект № 2876 про підвищення акцизів на пиво.

Організатори акції – Опікунська Рада Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ», Коаліція громадських організацій «За тверезу Україну», Рух добровольців «Простір свободи», Український інформаційний центр з проблем алкоголю та наркотиків, громадянська кампанія «Форум порятунку Києва», Коаліція «За вільну від тютюнового диму Україну», Регіональний центр громадянського представництва «Життя», інтернет-проект «Таблеточки», ГО «Стріт Ворк Аут».

Контактні особи:

Юлія Солоха, Коаліція «За тверезу Україну»

Телефон: (097)675-91-38

Оксана Корчинська, голова Опікунської Ради НДСЛ «Охматдит»

Телефон: (067)233-49-48

Віталій Черняховський, головний координатор громадянської кампанії «Форум порятунку Києва»

Телефони: (044)228-55-33, (068)833-33-33

Веб-сайт: www.forumspaskiev.org.ua

E-mail: forumspaskiev@mail.ru

 

 

 

 


0


Опубликовать