:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Наближається фестиваль на Трухановому острові, проти якого виступила природоохоронна громадськість

 

Прес-центр «Форум» 

 

«Верхом цинізму» вважають природоохоронці позицію співака О. Скрипки, який організовує музичний фестиваль з байкерськими перегонами на Трухановому острові.

Скрипка та міська влада проігнорували аргументи природоохоронців, які наприкінці березня написали звернення до організаторів з проханням перенести фестиваль у інше місце у зв’язку з гніздуванням птахів. Відповіді активісти досі так і не отримали, а реакція на це звернення виявилася доволі непослідовною: з безсоромним блюзнірством фестиваль було оголошено «еко-проектом».

Цинічною є позиція Мінприроди, за підтримки якого проходитиме це ґвалтування зеленої території, яка по праву мала б бути заповіданою. Не зупинило чиновників і так званих рок-музик і те, що у 2006 р. подібний фестиваль вже наніс шкоди природі Труханового острова, зокрема загинуло чимало птахів. Між Скрипкою та представниками природоохоронного руху у той час вже велися дебати. Тоді О. Скрипка глузливо висловив свою позицію так: «Український рок пріоритетніший за українських пташок».

На думку голови Спілки вільних журналістів «Природа над усе» Анжеліки  Комарової, «автентична рок-музика завжди була й буде музикою нон-конформістів, чого не скажеш про українських співаків, які є «рок-музикантами» лише за музичним стилем, поцупленим у шанованих апологетів західної рок-музики, а за своєю суттю – це пристосуванці, які завжди знаходять спільну мову з владцями. Прикро, що вітчизняні музики не наслідують рок-зірок Заходу у їхній благодійній діяльності стосовно природи та тварин, згадати лише приклад Пола Маккартні. А наші грубими черевиками черговий раз топтатимуть усе живе, а заразом і саму ідею екологізму».

Довідка. 8-9 червня 2013 р. в Києві відбудеться українсько-шведський рок- та екстрим-фестиваль «Rock`n Sich». Основним майданчиком заходу стане Труханів острів.

Труханів острів є одним з найбільш ласих шматочків для корпорацій забудовників, адже це понад 500 гектарів незабудованої зеленої зони в самому центрі Києва. Є підстави вважати, що тенденція проведення на Трухановому острові масових заходів направлена на те, щоб його було визнано «територією, що втратила природну цінність» і якій немає сенсу надавати природоохоронного статусу. На Трухановому вже розміщували наметове містечко «Євробачення», табори мітингуючих шахтарів, пейнтбольні клуби, табір для вболівальників «Євро-2012» та ін.

Подібна історія вже відбулася з парком-пам’яткою садово-паркового мистецтва «Феофанія», Сирецьким гаєм та іншими природними куточками Києва, які були піддані забудовникам під приводом втрати природної цінності.

 

Джерело: http://nature-first.info/2013/06/05/truhaniv2013/

 


0


Опубликовать