:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

У новому корпусі клініки Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л. В. Громашевського змонтовано і презентовано перший ізоляційний бокс

 

Прес-центр «Форум» 

 

 

НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО З ПИТАНЬ ПІДГОТОВКИ ТА ПРОВЕДЕННЯ В УКРАЇНІ
ФІНАЛЬНОЇ ЧАСТИНИ ЧЕМПІОНАТУ ЕВРОПИ 2012 РОКУ З ФУТБОЛУ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ІНФРАСТРУКТУРНИХ ПРОЕКТІВ

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЕМСТВО «УКРМЕДПРОЕКТБУД»

Юридична адреса: 01042, м. Київ, вул. Чигоріна 59                                                Тел./факс  (044) 219-22-16
Фактична адреса: 01042, м. Київ, вул. Чигоріна 59, 1 поверх                                                                            
 


5 червня 2013 р., м. Київ

ПРЕС-РЕЛІЗ

У новому корпусі клініки Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л. В. Громашевського змонтовано і презентовано перший ізоляційний бокс

 

В Інституті епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л. В. Громашевського змонтовано і презентовано перший ізоляційний бокс, призначений для лікування хворих на інфекційні захворювання, і, в першу чергу, ВІЛ-позитивних пацієнтів.

Новий ізоляційний бокс став першим високотехнологічним обладнанням, яке  з’явилося у новому корпусі клініки Інституту на вул. Амосова, 5, де зараз проходять будівельні роботи у рамках масштабної  реконструкції. Замовником робіт є державне підприємство «Укрмедпроектбуд».

Капітальний ремонт Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л. В. Громашевського є актуальним завданням для усієї системи охорони здоров’я України. Адже ВІЛ-СНІД, поліомієліт і гепатити є небезпечними інфекційними захворюваннями, лікування яких вимагає застосування спеціальних технологій, необхідних також для уникнення випадкового зараження медичного персоналу та інших пацієнтів. Саме такою є ізоляторна технологія з боксами негативного тиску.

Ізоляційний бокс складається із 3 основних приміщень. Спершу пацієнт потрапляє до  санітарного пропускника, до якого існує доступ ззовні. Друге приміщення – це палати підвищеного санітарного статусу, призначених для стаціонарного лікування. Третій блок –  передбоксник позитивного тиску, через який медичний персонал контактує із хворим.

При цьому ізоляційний бокс обладнаний обсерваційним вікном, через яке ведеться безконтактне спостереження за станом пацієнта. У передбокснику є передаточне вікно, через яке хворий забезпечується усіма необхідними медикаментами та продуктами харчування.

Функції підтримання постійного позитивного тиску повітря у передбокснику та відтік повітря із ізолятора виконує додатковий бар’єр.

В цілому, приміщення ізоляційного боксу відповідає вимогам другого рівня біологічної безпеки BSL-2.

Бюджет проекту з реконструкції складає 53 000 000 грн. Станом на 25 квітня 2013 р. профінансовано  виконання робіт на суму 19 705 991,76 грн., у тому числі  розробка проектної документації – 1 961 565,36 грн., та будівельно-монтажні роботи – 17 744 426,40 грн.

 

Довідка

Новий корпус клініки Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л. В. Громашевського на вул. Амосова, 5.

Ізоляційний бокс розмістився у корпусі клініки Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л. В. Громашевського НАМН України по вул. Амосова, 5. Реконструкція цього корпусу має закінчитися в кінці червня 2013 р.

Після відкриття нового корпусу ВІЛ-позитивні пацієнти з корпусу Інституту, який знаходиться на  території Києво-Печерської Лаври, будуть переведені до будівлі нового корпусу по вул. Амосова, 5.

ВІЛ-позитивні пацієнти дуже чутливі до різного роду інфекцій, тому одним із головних завдань проектувальників нового корпусу клініки стало максимальне обмеження контакту ВІЛ-інфікованих з іншими інфекційними хворими. Для цього особливу увагу було приділено зонуванню площ і розмежуванню потоків пацієнтів і медичних атрибутів.

Загалом площа корпусу по вул. Амосова, 5 після реконструкції становитиме 4484,9 тис. квадратних метрів. У лікувальному закладі передбачено 80 ліжко-місць, з них 44 – це відділення для ВІЛ-позитивних людей.

Наразі реконструкція знаходиться на фінальній стадії. Вже виконані роботи зі спорудження четвертого поверху, облаштування віконних блоків,  надбудови технічного поверху. Крім того, завершені роботи із облаштування  внутрішньої мережі тепло- та електропостачання, і, зокрема, зовнішніх мереж теплопостачання. На 65 % виконані роботи із внутрішнього оздоблення 1–4 поверхів.

Проект реконструкції корпусу розробила інжинірингова компанія «Укрпрофмед». Лікувальна установа має зайняти чотири поверхи, на цокольному поверсі розмістять Центральне стерилізаційне відділення, дезінфекційну камеру, індивідуальний тепловий пункт і пральню, яких раніше в клініці не було. На технічному поверсі у верхній частині будівлі  встановлять вентиляційне обладнання та системи лікувальних газів. На кожному з поверхів клініки обладнають спеціальні палати інтенсивної терапії та спеціалізовані боксовані палати належного рівня стерильності. Крім цього, у клініці буде встановлено необхідне медичне обладнання.

Задля кваліфікованої роботи на новому обладнанні будуть проведені спеціальні навчальні семінари за участю міжнародних експертів і представництв компаній-постачальників сучасної медичної техніки. Вже досягнена попередня домовленість про співпрацю з німецькими фахівцями у галузі лікування, психологічної та соціальної адаптації ВІЛ-інфікованих людей.

Окремо слід відзначити особливо вдале місцерозташування нової клініки – у зеленій зоні центру міста.

 

 

 


0


Опубликовать