:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

12 червня 2013 р. – акції протесту проти законопроекту про НЕсвободу протестів в Україні

 

 

Прес-центр «Форум» 

 

 

L6CH64WkYCU12 червня 2013 р. о 14:30 в Києві біля Верховної Ради України з боку Маріїнського парку низка громадських організацій прийде під стіни Верховної Ради аби вимагати в депутатів від опозиції бути послідовними і виконувати свої передвиборчі обіцянки, а не підігрувати владі в її намаганнях знищити свободу мирних зібрань.

Схожі акції також відбудуться в УжгородіДонецькуЛуганську,Харкові, Івано-Франківську, Рівне, Херсоні, Маріуполі, Севастополі. Cпискок міст поповнюється!

В Одесі відбутеться прес-брифінг на тему.

На останньому засіданні Комітету з питань прав людини, національних меншин міжнаціональних відносин Верховної Ради України голова комітету повідомив, що найближчим часом у Верховній Раді буде зареєстровано законопроект про протести в Україні, підписи під яким планують поставити депутати від партії «Батьківщина», партії «УДАР» і Партії регіонів. Очевидно, що бажання обмежити свободу зібрань для громадян України стало потужним об’єднавчим чинником для депутатів від влади та опозиції.

У запропонованому законопроекті запроваджується обов’язок подавати повідомлення за 48 годин до початку акції, міліції надаються нові можливості для репресій у вигляді «небезпечних для здоров’я та життя людини предметів», а також – можливість витіснення активістів від адміністративних будівель «для проходу посадових осіб». Суди ж можуть забороняти мирні зібрання, якщо вони «мають на меті пропаганду війни, міжетнічної та релігійної ворожнечі, несуть загрозу життю і здоров’ю людей». Зрозуміло, що «найсправедливіші у світі» українські судді бачитимуть такі загрози в усіх мирних зібраннях, які не сподобаються владі.

Законопроект про НЕсвободу протестів в Україні, у разі його ухвалення українським парламентом такожпризведе до різкого збільшення неправосудних судових заборон мирних протестів та масових випадків кримінального переслідування протестувальників. А також призведе до ухвалення нових антиконституційних рішень місцевих органів влади, покликаних обмежити свободу мирних зібрань – тепер відповідно до цього закону… Докладніше про небезпеки законопроекту читайте – тут.

Разом з активістами до Верховної Ради прийде також представник із шафи попереднього парламенту, який всіма силами прагне знову потрапити під купол, в чому йому допомагатимуть народні обранці.

Нагадаємо, що, починаючи з 2008 року, громадськість активно бореться проти різних реінкарнацій закону про мирні зібрання, який фактично унеможливлює їх проведення. У 2008 році законопроект був зареєстрований блоком Юлії Тимошенко; після цього його лобіювали депутати від Партії регіонів. Тепер їм на допомогу прийдуть депутати від «УДАРу» та «Батьківщини»?

Контакти: 0661365984 (Катерина), 0681217741 (Михайло, щодо акцій в інших містах)

 

 

 

 


0


Опубликовать