:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Зоореалісти – 19 червня 2013 року біля Деснянського районного суду м. Києва відбудеться акція «Душогуби STOP!»

Дата: 19 червня 2013 року (середа)
Час проведення: 14:00
Місце проведення: Деснянський районний суд м. Києва
Адреса: м. Київ, просп. В. Маяковського, 5-в

 

Прес-центр «Форум»

 

   

19 червня 2013 року о 14:00 Деснянський районний суд м. Києва (просп. В. Маяковського, 5-в) допитає Юлію Шаповалову, одного з лідерів руху за знищення бездомних тварин.

Біля Деснянського районного суду м. Києва відбудеться акція захисників тварин «Душогуби STOP!».

Деснянський райсуд (суддя – Олена Журавська) розглядає позов ідеологів масового вбивства тварин Юлії Шаповалової (Харків), директора харківського комунального підприємства «Центр поводження з тваринами», і фірми «Кріт» (Миколаїв) до газети «День» і автора публікації Тетяни Метельової.

12 квітня 2012 року газета «День» надрукувала матеріал за авторством Т. Метельової «Убити, щоб не мучився!, або Гуманізм по-мальтузіанськи», деякі місця якого позивачі оцінили як такі, що ганьблять їх честь і завдають шкоди діловій репутації.

Зоозахисники розцінюють позов як початок судової війни між прибічниками і противниками масового знищення тварин.

Засуджуючи харківську практику вбивства, зоозахисники вийдуть на акцію під стіни суду.     

Для довідки:

Юлія Шаповалова – директор харківського КП «Центр поводження з тваринами», єдиного в Україні притулку для тварин, який після 7-денного утримання їх після вилову понад 90 % з них негайно знищує. Так, за офіційними даними самого підприємства, з 2892 тварин, виловлених у 2011 році, знищено 2586.

ТОВ «Кріт» – реалізатор засобів вилову тварин і знищення біологічного «сміття». Гендиректор компанії Олег Колесник – один з провідників зоореалізму – ідеології, що закликає до знищення тварин з «гуманних міркувань».  

Організатори акції – громадянська кампанія «Форум порятунку Києва», громадська організація «Інститут сучасних проблем України».

Контактні особи:

Віталій Черняховський

Телефони: (044)228-55-33, (068)833-33-33

Веб-сайт: www.forumspaskiev.org.ua

E-mail: forumspaskiev@mail.ru

Ірина Шульженко

Телефон: (050)311-02-05

 

 

 


0


Опубликовать