:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Як затримували і штовхали на Десятинці (відео)

 

Маша ЗЕМЛЯНСЬКА, Свідомо

 


"Це чиясь власність, - чоловік у формі тицяє пальцем на напівповалений паркан на Десятинному провулку, вздовж якого вистроїлись правоохоронці. - Зараз будемо розбиратись. Чого Ви ту чіпаєте?".

Юристи Марина Соловйова і Ірина пропонують чоловікові у формі повний пакет з рішеннями суду і усіма документів, але брати їх - ані сам міліціонер, ані його колеги відмовляються. В них одна пропозиція - написати заяви і розійтися. Проте зо два десятки киян, які вранці прийшли на Десятинний провулок, щоб допомогти забудовникові виконати постанову суду - прибрати сміття, паркан і будівельну техніку з історичної землі - на неї не пристають.

"У нас суботник, ми прибираємо захаращену історичну землю", - вигукує хтось з натовпу. Міліція непохитна - здавати незаконний паркан намірів не має.

Натомість люди не зупиняються:

Дії хлопця міліції не подобаються, тому вони вирішують його просто забрати. Але він не дуже охочий сідати в міліцейську автівку, тому його туди - закидають:

Дісталося й тим, хто просив пояснити, чому затримують хлопця. Розпихаючи киян, що намагаються затримати машину, яка буквально викрадає хлопця, від руки кремезного чоловіка дістається тендітній Юлії Філоненко. Дівчину, зріст якої трохи більший від півтора метри на грудки викидають з проїжджої частини:

"Хто Ви? Чого на дівчину стрибаєте? показуйте посвідчення?", - вигукує натовп. Проте чоловік представлятися намірів не має:

Ані Юля, ані її захисники здаватись не збираються і викликають міліцію. Виходить міліцію на міліцію.

Будівельна техніка повернулась на Десятинний 5 липня, незважаючи на заборону суду Київському патріархату з "Інтеграл-будом" проводити будь-які будівельні роботи на ділянці біля будинків №№ 3 А,Б та 5, Д.. Будівельні роботи в Десятинному заборонені з 11 червня. Попри це, 25 червня тут рив екскаватор. Досі Київський патріархат програв уже два суди щодо незаконної забудови землі історико-культурного призначення на Десятинному провулку 3-5. Патріархатом було зруйнувано два історичні будинки на провулку Десятинному і розпочато будівництво, хоча жодних дозволів та рішень Київради на це не було. Зусиллями правозахисників будівництво було зупинене. На цьому місці також знесли два будинки 19-го століття. У 2009-ому році столичні археологи знайшли тут фундамент палацу князя Володимира Великого.

 

 

 Джерело: http://www.svidomo.org/defend_article/17226

 

                                                                                                       

 


0


Опубликовать