:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Голуб’ятники – На Майдані Незалежності у голуб’ятників-фотографів конфіскували 43 голуба

 

 

Прес-центр «Форум»

 

 

28 грудня 2013 року захисники тварин спільно з працівниками міліції конфіскували 43 голуба в ході рейду з припинення незаконної діяльності голуб’ятників-фотографів, які заради наживи жорстоко знущаються над голубами в центрі Києва.

Про це повідомляє прес-центр «Форум».

Цинічні бариги продовжили свій огидний «бізнес» на голубах на Майдані Незалежності та вулиці Хрещатик навіть після початку масових протестних акцій.

Девіз рейду: «Шкуродери – STOP!».

У нелегальних комерсантів відсутні дозволи Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України та інші дозвільні документи, що є підставою для конфіскації голубів за ст. 88-1, 89, 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

На двох бариг були складені протоколи про адміністративне правопорушення за статтею 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення («Порушення порядку провадження господарської діяльності»).

Ми вимагаємо припинити злочинну діяльність голуб’ятників-мучителів.

Величезне спасибі всім, хто брав участь у рейді!

Давайте разом очистимо наші міста від огидних шкуродерів!

 

 

 


0Опубликовать