:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Що всередині, то і зовні: Морква-клуб занепокоєний кричущим порушенням конституційних прав громадян, яке випливає з низки законів, прийнятих 16 січня 2014 року

 

 

Морква-Клуб

 

 

 

Що всередині, то і зовні.

Це означає, що ваш зовнішній світ є відображення світу внутрішнього. Цей закон відповідності проголошує можливість розпізнати, що відбувається у вас всередині , спостерігаючи за тим , що відбувається навколо вас .


Багато хто намагається поліпшити або змінити деякі аспекти власного життя, змушуючи змінюватися інших людей. Їм не подобається відображення їхнього власного життя, яке вони бачать у дзеркалі. Тому вони працюють над поліруванням дзеркала, замість того щоб зайнятися власне об'єктом .


Ви завжди представляєтеся оточуючим таким, яким ви є насправді. Вам рідко вдається когось обдурити. Єдиний спосіб поміняти зовнішне - це змінитися всередині. Факт полягає в тому, що ви не можете досягти чогось у зовнішньому світі , поки попередньо не створите аналог цього всередині. Цей закон відповідності лежить в основі практично всіх релігійних і філософський течій. Думаючи і говорячи тільки про те, чого ви хочете, і , відмовляючись думати і говорити про те, що для вас небажано, ви стаєте творцем своєї долі.


Щоб життя змінилося , потрібно змінитися самому.


У. Джеймс: «Найбільша революція мого життя - це відкриття , що люди здатні змінювати зовнішні аспекти власного життя , змінивши внутрішнє ставлення свого розуму».


Говорячи про Україну, як про організм можна провести аналогію, що президент це ніби голова цього організму і як голова він повинен діяти в інтересах свого тіла. Прийняття цих законів і дії цієї голови є прямим нехтуванням інтересів всього тіла. Дуже часто і ми нехтуєм інтересами свого тіла коли вживаємо алкоголь, цигарки, м’ясо, тощо. Коли лінуємося і не тренуємо своє тіло, не займаємося власним здоров’ям.


1.З прийнятям та підписанням президентом, законів про внесення змін до Закону України “Про судоустрій і статус суддів” та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян № 3879 від 14.01.2014 будь-яка протестна діяльність може розцінюватись як незаконна та як «заклик до соціальної ворожнечі», так як конкретного визначеня, що таке «соціальна ворожнеча» немає.


2.“Порушення встановленого порядку організації або проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій їх учасником, в тому числі біля органів державної влади, місцевого самоврядування, установ, підприємств, організацій, житла чи іншого володіння осіб, - тягне за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк до десяти діб.”

 Отже, якщо ми вирішимо провести акцію під входом у торговий центр, то підпадаємо під цю статтю.


3."Участь в зборах, мітингу, вуличному поході, демонстрації, іншому масовому заході у масці, шоломі або з використанням інших засобів чи способів маскування з метою уникнення ідентифікації особи, або наявність у особи, яка бере участь у такому заході, відкритого вогню, піротехнічних засобів (освітлювальних, сигнальних, імітаційних), зброї, спеціальних засобів самооборони, заряджених речовинами  сльозоточивої та дратівної дії, вибухових чи легкозаймистих речовин, предметів, спеціально пристосованих чи заздалегідь заготовлених для вчинення протиправних дій, а також участь у такому заході без дозволу органів внутрішніх справ у форменому одязі, що повторює або схожий на формений одяг працівників правоохоронних органів чи військовослужбовців, - тягнуть за собою накладення штрафу від ста п’ятдесяти до двохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб.

Якщо в учасника акції вилучать звичайний газовий балончик він може бути оштрафований на суму від 2550 до 4250 грн. Та і «предметами, спеціально пристосовані чи заздалегідь заготовлені для вчинення протиправних дій» представники міліції називати будь-які речі на власний розсуд.


4. Встановлення без дозволу органів внутрішніх справ для проведення зборів, мітингів, вуличних походів чи демонстрацій або під час їх проведення конструкцій, палаток чи інших малих архітектурних форм, предметів чи конструкцій, що використовуються як сцена, звукопідсилюючої апаратури, -

тягнуть за собою накладення штрафу від двохсот п’ятдесяти до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб."


Раніше на акції та інші публічні заходи щоб заборонити встановлювати конструкції та звукопідсилючу апаратру можна було лише виключно за рішенням суду, а тепер необхідно отримати дозвіл для встановлення конструкцій та апаратури.


5. "Стаття 110. Екстремістська діяльність

1. Виготовлення, зберігання з метою збуту чи розповсюдження, а також збут чи розповсюдження екстремістських матеріалів, в тому числі через засоби масової інформації, мережу Інтернет, соціальні інтернет-мережі, використання чи демонстрування екстремістських матеріалів перед масовим зібранням людей, в тому числі на зборах, мітингах, вуличних походах, демонстраціях, публічні висловлювання чи заклики екстремістського характеру, а також фінансування зазначених дій або інше сприяння їх організації чи здійсненню, в тому числі шляхом надання інформаційних послуг, грошових коштів, нерухомості, навчальної, поліграфічної чи матеріально-технічної бази, телефонного, факсимільного чи інших видів зв'язку, за відсутності ознак більш тяжкого злочину, - тягнуть за собою накладення штрафу від двохсот до вісімсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацію екстремістських матеріалів.


2. Ті самі дії, вчинені повторно, - караються штрафом від однієї до трьох тисяч  неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі  на  строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк з конфіскацію екстремістських матеріалів


Примітка: під екстремістськими матеріалами слід розуміти призначені для оприлюднення документи на паперових, електронних чи будь-яких інших носіях, що містять інформацію екстремістського характеру, тобто закликають, обґрунтовують чи виправдовують необхідність здійснення діяльності щодо планування, організації, підбурювання, підготовки або вчинення дій з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу, посягання на територіальну цілісність, недоторканість, суверенітет держави, насильницького захоплення або утримання влади чи владних повноважень, незаконного втручання в діяльність або перешкоджання законній діяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, інших суб’єктів владних повноважень, виборчих комісій, громадських об’єднань, їх посадових чи службових осіб, закликають, обґрунтовують чи виправдовують необхідність розпалювання соціальної, расової, національної, етнічної, мовної чи релігійної ворожнечі та ненависті, здійснення масових заворушень, порушення громадського порядку, хуліганських дій та актів вандалізму з мотивів соціальної, расової, національної, етнічної, мовної чи релігійної ворожнечі та ненависті, порушення прав, свобод і законних інтересів осіб, в тому числі пряме чи непряме обмеження прав або встановлення прямих чи непрямих привілеїв людини і громадянина за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками, пропаганду виключності, переваги чи неповноцінності людини (соціальної групи)  за ознакою її соціальної, расової, національної, етнічної, мовної, релігійної приналежності або ставлення до релігії."


Ця стаття Кримінального кодексу України фактично поховає політичну діяльність організацій та окремих осіб, яка не сподобається владі.Людину можуть посадити до 3 років за «екстреміську» статтю на електроному носії чи газету у сумці.

Всі ми розуміємо, що під визначені критерії „екстремістських” матеріалів можна „підігнати” взагалі будь-що.6. Стаття 151. Наклеп


1. Наклеп, тобто умисне поширення завідомо недостовірних відомостей, що ганьблять честь і гідність іншої особи, - карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот годин, або виправними роботами на строк до одного року.2. Наклеп у творі, що публічно демонструється, в засобах масової інформації або в мережі Інтернет, а так само вчинений особою, раніше судимою за наклеп, - карається штрафом від п'ятдесяти до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п'ятдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до одного року.


Ця стаття Кримінального кодексу ставить хрест на вільній журналістиці в Україні. Адже якщо в журналістському розслідуванні випливуть певні „неприємні” факти для чиновника, він цілком буде спроможним через кишеньковий суд оштрафувати журналіста чи відправити його на виправні роботи.


Діяльність Морква-Клубу є мирна та носить просвітницький характер, але ми занепокоєні кричущим порушенням конституційних прав громадян, яке випливає з низки законів, прийнятих 16.01.2014. Тому ми вважаємо за потрібне висловити свою політичну позицію.Ми проти законопроектів, підписаних 16.01.2014 р.


 

 

Джерело: http://www.morkva-club.org.ua/novini-m-klub/sovserediniteizovni

 


0Опубликовать