Warning: fopen(counters/21445_cnt.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 16

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 17

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 18
:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Спасибі, Юра

 

Андрій МОВЧАН, liva.com.ua

 

Найбільша іронія долі полягає у тому, що колишній главмент Луценко зараз знаходиться по одну сторону барикад із тими, на кого наказував створювати досьє.

Цим записом я хочу висловити вдячність МВС Українита особисто його колишньому керманичу «можете-називати-мене-расистом» Юрію Луценку?. Дякую за вашу пильність, бездарність і тупість.

Завдяки вам, панове, я став скінхедом. Безлади у Києві - на моїй відповідальності. Не вірите?

«КИЕВ Скинхеды

...50 МОВЧАН АНДРЕЙ АНАТОЛЬЕВИЧ 06.09.1985г.р. Правый профиль Вид спереди Левый профиль Категории СКИНХЕД от 02.11.2007 Рост 185 Словесный портрет ПОЛ МУЖСКОЙ, РОСТ 176-185, ТЕЛОСЛОЖЕНИЕ СРЕДНЕЕ, ПОХОЖ НА РУССКОГО, ЛИЦО ЖЕЛТОЕ, ВОЛОСЫ СВЕТЛЫЕ, ВОЛОСЫ КОРОТКИЕ, ВОЛОСЫ ПРЯМЫЕ».

За наведеним лінком лежить злив ментівської бази, котра створювалась у час міністрування пана Луценка. Вже третій день поспіль вона гуляє інтернетом на потіху зівакам і «охранителям».

А справа була наступна. У 2008 році після цілої низки резонансних вбивств на расовому ґрунті, відомство було змушене якось відреагувати на те, що відбувається.

Юрій Віталійович вийшов до преси і на всю країну заявив, що МВС має дані про діяльність ультраправої організації під назвою «Скінхед». Її чисельність у Києві складає близько 500 чоловік, і всі вони вже «на олівці» у слідчих з особливо важливих питань. З заяви міністра сміялись усі, хто хоч трохи знайомий із вуличною політикою. Чи варто розжовувати, що організації із такою назвою не існувало і близько? Зате існували інші. Чисельні, й зі стрімкою динамікою розвитку.

Базу формували із правих радикалів під час адміністративних затримань. Власне, я потрапив туди з банальної необережності іще за царя Гороха, коли був вхожим у праві кола. Але навіть після мого відходу ліворуч, у протилежний табір, моє прізвище продовжувало фігурувати у базі.

Далі почались профілактичні бесіди, що робились переважно для галочки. Після чергових нападів на іноземців мне викликали до Солом'янського РОВД, де доводилось неодноразово пояснювати слідчим усю мою політичну огиду до будь-яких проявів расизму. Писав заяви, щоб із бази мене виключили, але їм хоч кіл на голові теши. Адже виключення з бази, як і інші «послуги» МВС, коштують чималих грошей.

Ситуації доходили до анекдотичних. Одного разу зранку 2008 року задзвонив домашній телефон - а це вже не віщує нічого доброго. Викликав дільничий. Яким було наше здивування, коли мент зачитав запитання із темнику: «Якщо фігурант не належить до організації «Скінхед», то чи є він членом угруповань «гуни», «готи», «ельфи», «фани»? Це слова із темника МВС!

А тепер без жартів. У нас під боком при попустительстві громадянського суспільства, з легкої руки «демократичної преси» і з благословення опозиції зросло реальне ультраправе підпілля. Їх навіть і підпіллям уже не назвеш, оскільки усюди вони фігурують як шановані «громадські активісти», «поборники старого Києва», «захисники Павліченків», «активісти Євромайдану», борці з «комуністичними виродками» на заразок мене. Це молодіжка «Свободи» і «Правий сектор», різноманітні ультрас, яким аплодує екзальтований обиватель. Словом, шляхетні молоді люди, вороги режиму. Герої штурму Грушевського. І «злочинний режим» насправді ніколи не вів із правим підпіллям системну боротьбу, що дозволяло йому розвиватися у більш ніж сприятливих для нацистів умовах. 

Найбільша іронія долі полягає у тому, що колишній главмент Луценко зараз знаходиться по одну сторону барикад із тими, на кого наказував створювати досьє. «Правий сектор», ультрас і свободівці із угруповання С14 мають змогу подякувати пану Юрію за майбутні репресії.

А ми всі можемо подякувати пану Юрію за те, що свого часу він ввів усе суспільство в оману стосовного справжнього стану справ у спектрі крайньоправих. За те, що свого часу не маргіналізував їх як типових кримінальних елементів за расистські погроми. Натомість, варто пригадати, що саме Луценко наполягав на тому, що міліція має якнайжорсткіше придушувати мирні акції протесту - які були на той час справді мирними. 

«Во всем мире к большим скоплениям агрессивно настроенных демонстрантов применяют слезоточивый газ, и только после этого, рассеяв агрессивное нападение, их арестовывают согласно действующему законодательству. Именно такая тактика будет браться на вооружение и украинской милицией», - ось що казав ще кілька років тому цей «революціонер» він ще не зняв з себе мундір поліцая.

Я також особисто висловлюю вдячність Юрію Луценку і всій опозиції разом узятій. Андрій Мовчан. Скінхед. Активний учасник безладів, котрого на момент заворушень навіть у Києві не було. Волосся світле. Волосся пряме. Схожий на росіянина.

Джерело: http://liva.com.ua/spasybi-yura.html

 


0Опубликовать