:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Віталій Черняховський: Поки «націоналісти» з партії «Свобода» і «Правого сектору» воюють за «Європейську Україну», набирають силу націоналісти Європи, які виступають за вихід своїх країн з Євросоюзу

 

Віталій ЧЕРНЯХОВСЬКИЙ

Парадокс: поки «націоналісти» з партії «Свобода» і «Правого сектору» в битві за Асоціацію України з Євросоюзом закидають міліцію пляшками із запалювальною сумішшю і камінням, набирають силу націоналісти Європи, які виступають за вихід своїх країн з Євросоюзу.

Партія незалежності Сполученого Королівства (United Kingdom Independence Party), яка бореться за вихід Великобританії з Євросоюзу, стала найпопулярнішою політичною силою країни.

Її підтримують 27 % населення, Лейбористська і Консервативна партії відстають на 1 % і 2 % відповідно.

У Франції лідером громадських симпатій стала партія «Національний фронт». 24 % французьких виборців готові підтримати «Національний фронт» на виборах до Європейського парламенту. «Національний фронт» на 2 % випереджає «Союз за народний рух» (22 %) і на 5 % – Соціалістичну партію (19 %).

Основа програми «Національного фронту» – припинення імміграції, особливо з неєвропейських держав, вихід Франції з Євросоюзу, скасування легалізації гомосексуальних шлюбів.

Лідер «Національного фронту» Марін Ле Пен закликала зробити все можливе для ліквідації Євросоюзу. «Що можна зробити, щоб зробити ЄС краще? Потрібно домогтися його краху», – заявила Марін Ле Пен.

Євроскептицизм набирає популярність і в інших європейських країнах. Величезною підтримкою користуються виступаючі проти нелегальної імміграції Партія свободи (Нідерланди), «Справжні фіни» (Фінляндія), «Шведські демократи», «Альтернатива для Німеччини», Датська народна партія, Австрійська партія свободи.

Таким чином, після виборів у травні 2014 року більшість депутатських мандатів у Європарламенті буде належати політичним силам, які ратують за вихід своїх країн з Євросоюзу і за розпуск Євросоюзу.

 


0Опубликовать