:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

В Києві побито рятувальника з медбригад Майдану за його політичні погляди

 

 

Пресс-центр «Форум»

 

 Сьогодні, 4 квітня 2014 р., у Києві було вчинено напад на активного учасника Майдану, профспілкового активіста Олексія Бумагіна.
Приблизно об 11:00 на Олексія напала група невідомих біля ст. м. "Льва Толстого". Нападники підбігли до хлопця і, упізнавши, звалили на землю та нанесли удари. Наразі він опинився у лікарні.

В період подій на Майдані Олексій брав активну участь у порятунку постраждалих, зокрема, під час зіткнень з міліцією 1 грудня 2013 року, 19 січня та 18 лютого 2014 року. Він працює рятувальником у бригаді МНС, порятунок постраждалих на Майдані був його волонтерською діяльністю. Постраждалий є активістом студентської профспілки "Пряма Дія" і вже не вперше зазнає агресії через свою діяльність.

Друзі та близькі намагаються з'ясувати більш детальну інформацію про інцидент. Вони звертаються до усіх, хто був свідком нападу, аби з'ясувати, хто і з яких підстав вчинив цей напад.

Інформацію підтвердила студентська профспілка "Пряма дія".

 

 


0Опубликовать