:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Аксьонов підім’яв кримські заповідники під себе (документ)

 

 

Олексій ВАСИЛЮК

 


 

Позиція керівництва Криму має чіткий вектор на використання природних і передусім – рекреаційних ресурсів кримських ПЗФ. Попри вимоги як українського так і російського законодавства, Рада Міністрів Криму бажає самостійно розпоряджатись долею заповідників і нацпарків.

Як ми повідомляли раніше[1], 26 березня Крим прийняв рішення про націоналізації заповідників[2]. За повідомленням інформагенства «КримІнформ»,  27 березня у Симферополі відбулась прес-конференція голови Республіканського комітету з охорони навколишнього природного середовища Геннадія Нараєва[3]. За його словами, питання управління кримськими заповідниками піднімалося на зустрічі з делегацією Міністерства екології та природних ресурсів Російської Федерації . "Ми хочемо зберегти кримські заповідники у своїй юрисдикції " , - зазначив Нараєв у своєму виступі.

Вже зараз, на рівні з лісгоспами, заповідники підпорядкували Рескомлісу[4]. 4 квітня видала Розпорядження №290-р "О некоторых вопросах посещения природных комплексов натерритории Республики Крым", яким зупинила будь-яку плату за відвідування всіх територій в системі Рескомлісу, включно з об’єктами ПЗФ. Цим розпорядженням Рескомлісу доручено обмежити відвідування  об’єктів ПЗФ та забезпечити протипожежну безпеку в них; підготувати пропозиції щодо створення державного підприємства, якому мають бути підпорядковані установи ПЗФ Криму.

Дана заява лежить поза правовим полем РФ, оскільки заповідники та нацпарки є об’єктами федерального значення і мають бути підпорядкованими Мінприроди РФ. Направленій до Криму делегації Мінприроди РФ люди Аксьонова  пояснили що  не планують виконувати російське законодавство і будуть самотужки розпоряджатись заповідниками. Міністр екології РФ на зустрічі з В.Путіним 4.04.2014 заявв про необхідність посиленої охорони кримських ПЗФ і недопущення втрат заповідних земель[5].

«Дивною є ситуація, коли керівництво Криму не визнає ні українського ні російського  законодавства. – коментує ситуацію заступник голови Національного екологічного центру України Олексій Василюк. – Протягом кількох років українські природоохоронці боролись проти забудови 700 гектарів Ялтинського заповідника та багатьох інших територій природно-заповідного фонду Криму в цій боротьбі українська громадськість виступали проти корумпованої влади Криму. Тепер же, коли Крим заявив відділення до Росії, російські природоохоронці (разом з російськими чиновниками «прийняли естафету» і продовжують боротьбу за заповідники проти корумпованої влади Криму».

 

Контакти:

Василюк Олексій

097 1000 473


[1] http://pryroda.in.ua/zapzf/krym-zayavlyaye-pro-namir-ihnoruvaty-ekolohichni-zakony-rosiyi/

 

[2] http://newsru.ua/finance/26mar2014/parlament.html

 

[3] http://www.c-inform.info/news/id/2211

 

[4] http://izvestia.ru/news/568765

 

[5] http://news.allcrimea.net/news/2014/4/4/v-krymu-usilyat-ohranu-zapovednikov-9302/

 

 

 


0Опубликовать