:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Бондаренко зробить базар в Маріїнському парку?

 

 

Олексій ВАСИЛЮК

 


 

 

З повідомлення у газеті «Дзеркало тижня» (№ 56-57 від 28-29 березня 2014 року стор. 2), стало відомо, що зараз в КМДА готується проект розпорядження голови КМДА про створення на території Маріїнського парку постійно діючого ярмарку. Цю інформацію оприлюднила Голова громадської ради Марина Бурмака.

«Маріїнський парк є об’єктом природно-заповідного фонду. Створення на території парку ярмарку стане прямим порушенням Закону України "Про природно-заповідний фонд України", відповідальність за що передбачається відповідно до ст. 252 Кримінального кодексу України. – Пояснює заступник голови Національного екологічного центру України Олексій Василюк.

Екологи звернулись до  О.Турчинова, Генеральної Прокуратури і МВС України з проханням не допустити такого порушення.

«Разом з тим просимо зобов’язати КМДА, як балансоутримувача, здійснити заходи з відновлення Маріїнського парку після пошкоджень, нанесених йому під час базування т.з. "Антимайдану"», - додає Василюк.

 

Від редакції. Володимир Бондаренко, очевидно, читає розсилку Олексія Василюка, оскільки на його Фейсбуці з'явилося таке повідомення.


Останнім часом розповсюджується різна неправдива інформація, мета якої дискредитувати діяльність нової влади, у тому числі і в Києві.
Безперечно, навіть за цей короткий період було зруйновано різні корупційні схеми, надано на перевірку до прокуратури багато документів щодо законності землевідведення, що викликало нездоровий резонанс у тих колах, які прямо причетні до столичних оборудок.
Не гербуючи різними засобами, вони вдаються навіть до фальсифікації документів та розпоряджень, які начебто я видаю, та розповсюджують ці фейки через соціальні мережі.
Серед таких примітивних підробок було поширено фальшиве розпорядження, яким я нібито хочу створити у Маріїнському парку постійно діючий ярмарок.
По-перше, я б ніколи цього не допустив і не дозволив би комусь іншому це зробити не лише тому, що йдеться про культурно-історичну пам'ятку, а й з морально-етичних причин. Адже під час недавніх трагічних подій протистояння режиму саме в Маріїнському парку 18 лютого розгорнулося криваве побоїще мирних громадян, які прийшли висловити свій протест під стіни Верховної Ради. Людей просто добивали на землі, а фото із закривавленими обличчями батька (професора КПІ) та його сина облетіли увесь світ - вони виходили з цього парку із розсіченими, розбитими обличчями. Між тих людей був і я.

Невже після всього пережитого я б дозволив собі таке блюзнірство, таку наругу над історико-культурною пам'яткою?
По-друге, проект розпорядження про відкриття ярмарки у Маріїнському парку був підготовлений в.о. Голови КМДА А. Голубченком, проте він так і залишився проектом, не набувши чинності. Саме використавши цей проект розпорядження, фальсифікатори виготовили підробку та почали її розповсюджувати.
Водночас наголошую, що буде переглянуто усі подібні розпорядження попереднього керівництва столиці, які наносили непоправної шкоди історичній спадщині Києва.

 

 

 


0Опубликовать