:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Тигрів та ведмедів з Білоозерського національного парку передають до Запорізького зоопарку

 

 

Прес-служба Олександра Клименка

 
24 квітня 2014 року о 13:00 на території Білоозерського національного парку відбудеться передача двох ведмедів та двох тигрів до приватного зоопарку, що знаходиться у м. Василівка (Запорізька область), власником якого є Олександр Пилишенко.

Ініціатором передачі тварин, яким нещодавно була приділена значна увага у ЗМІ, виступив екс-міністр доходів і зборів України Олександр Клименко. Він хоча і не є власником цих тварин, але стурбований їх подальшою долею ї вирішив допомогти знайти новий дім для них.

Приймати звірів буде особисто новий власник – Олександр Пилишенко. Разом з цим тигрів та ведмедів, у новому помешканні, вже очікує приємна несподіванка.

На захід запрошуються усі бажаючі, буде організовано доставку на місце події. У зв’язку з обмеженою кількістю місць у транспортному засобі, прохання обов’язково зв’язатися з прес-службою Олександра Клименка. Тел. (044)486-27-07, e-mail: olexandr.v.klimenko@gmail.com,  моб. (067)765-87-87.

Від’їзд буде здійснено об 11-00 від ст. м. Харківська.

 


0Опубликовать