:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

На Батиєвій горі хочуть звести багатоповерхівку – мешканці проти

Ліка ДЖЕРЕЛЬНА

 

 

vlg25

Мешканці Солом’янки, що у мікрорайоні поблизу Протасового Яру, просять допомоги і розголосу – близько року, як їм протистоїть забудовник.

Як нагадують столичні екологи, ТОВ «Вагра», має намір збудувати у дворі біля Протасового яру 13-ти поверховий житловий будинок. Люди ж  проти, бо знищення дерев й побудова чергової багатоповерхівки ще більш ущільнить прибудинкову територію, перекриє дорогу транспорту до їхніх будинків, а також, до школи – і тоді не проїде, ані швидка, ані пожежна. Крім того, і екологи, і багаторічні мешканці району, звертають увагу на небезпеку і наслідки для довкілля при зведенні багатоповерхівки на Батиєвій горі.

27 травня 2014 року, мешканці зруйнували будівельний паркан на місці старого овочевого магазину, на Волгоградській, 25.

Ще один інцидент стався 18 червня. Тиждень тому, робітники компанії «Вагра» спробували встановити на земельній ділянці будівельну техніку. Вони збиралися спиляти дерева, щоб звільнити територію для фундаменту нової багатоповерхівки. Однак цьому знов завадили жителі сусідніх будинків.

Тепер, місцеві мешканці щодня пильнують конфліктну ділянку. Кажуть, готові протидіяти забудові на Волгоградській в будь-який час доби.

Нагадаю, у жовтні 2013 року компанія «Варга» почала юридичну підготовку до будівництва на Волгоградській, 25, а в травні 2014 – вже фізично взялися до роботи. Всі дозволи чиновників у забудовника є. Але дозволу громади – немає.

Ані зборів мешканців, ані громадських слухань компанія забудовника з мешканцями за час володіння земельною ділянкою не проводила. Правда, завдячуючи прийнятому в 2012 році закону про містобудівну діяльність – забудовники можуть не питати думку мешканців, біля помешкань яких збирається щось будувати. Тому, і жителі Волгоградської, й інші кияни, про всі будпроекти дізнаються самотужки або їх «інформують» вже після прийняття такого рішення.

Детальніше про конфлікт – у розмові з активістом природоохоронного руху Олегом Андросом та інженером, міським архітектором Артемом Біликом.

26 06 14 zabudovnyk volgogradska


Джерело: http://cpod.co/2014/06/26/na-batyjevij-hori-hochut-zvesty-bahatopoverhivku-meshkantsi-proty-oji-bahatopoverhivky-na-svojij-vulytsi-i-poblyzu-protasovoho-yaru/

 

 


0Опубликовать